Новини України. 20 липня. Розроблена за дорученням Президента Програма соціального та економічного розвитку на 2012 рік, дозволить підняти зарплати і пенсії.

Президент підніме зарплати та пенсії у наступному році

Президент доручив – уряд зробив: наступного року зростуть зарплати і пенсії.

Кабінет міністрів презентував проект Державної програми соціального та економічного розвитку на 2012 рік, на базі якої потім буде розроблений бюджет на наступний рік. Планується підвищити зарплати і пенсії, прожитковий мінімум і допомогу при народженні дитини.

Прожитковий мінімум хочуть протягом року підвищити на 290 гривень до 1,2 тисячі гривень. Допомогу при народженні першої дитини планують підняти на 1,7 тисячі, другої – на 3,28 тисячі, третьої – на 6,7 тисячі гривень.

Згідно з програмою, пенсії планують підвищити на 16,2%. Мінімальна пенсія складе 916 гривень (зараз 764 гривні), а середня – 1424 (зараз 1283).

Зарплати, як очікується, виростуть на 18%. За даними Держкомстату, у травні середня зарплата в Україні склала 2573 гривень. Тобто в середньому по країні зарплата може зрости більш ніж на 440 гривень і скласти понад 3 тисячі гривень.

Джерело УРА Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.