Новини України. 27 липня. На початку цього тижня з прилавків деяких дніпропетровських супермаркетів зникли м’ясо, напівфабрикати і кулінарна продукція.

Порушення носять масових характер

Як з’ясувалося, це – наслідок прокурорської перевірки. За словами начальника відділу облпрокуратури щодо захисту конституційних прав громадян Андрія Іванова, тільки в одному супермаркеті «Фуршет» правоохоронці вилучили 1,7 тонни м’яса і риби, на які у адміністрації супермаркету не було ніяких документів.

Перевіряли співробітників супермаркетів від і до – робили змиви з рук співробітників, з устаткування (саме на ньому виявили кишкову паличку і бактерії золотистого стафілокока). А салати, приготовані в супермаркеті, не відповідали необхідним нормам.

«Далі в “Універсамі на Перемозі” ми вилучили 160 кг простроченого м’яса бройлерів. Порушення носять масових характер – органи держконтролю недостатньо жорстко моніторять ситуацію. Всі ці недоліки ми знайшли вже після їх численних перевірок. У деяких супермаркетів не було елементарних дозвільних документів від ветеринарних служб і МНС», – розповів Андрій Іванов і додав, що постраждалих від неякісної продукції людей поки не виявили, але правоохоронці і далі проводитимуть перевірки магазинів.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.