Новини політики. 11 липня. Стан здоров`я екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка постійно погіршується.

Юрій Луценко в суді
Юрій Луценко пчуває себе погано

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службі “Народної Самооборони” з посиланням на його дружину Ірину.

СІЗО двічі клопотав перед суддею Сергієм Вовком, щоб відправити Луценка на обстеження, оскільки у нього виразка, ерозії, і суд дозволив його лікувати, проте конвойна служба не відправляє його на лікування. І у зв`язку з яскравим виступом мого чоловіка на попередньому засіданні його перевели із медчастини назад у камеру”, – сказала вона.

За словами дружини екс-міністра, у камері вогко, цвіль, у її чоловіка з`явилася тахікардія, біль у руках і ногах.

Луценко назвала таке ставлення до її чоловіка злочином, оскільки медична комісія, яку запросив СІЗО, підтвердила “цілий букет хвороб”.

Нагадаємо, сьогодні проходить чергове судове засідання по справі Луценка. На початку засідання Печерський районний суд Києва відхилив клопотання адвокатів екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка про направлення справи на додаткове розслідування. За словами народного депутата від НУ-НС Юрія Гримчака, відповідне клопотання озвучив адвокат Луценка, екс-прокурор Олексій Баганець.

Між тим, більшість журналісти, які прийшли висвітлювати судове засідання у справі колишнього міністра МВС, не змогли потрапити до зали суду. Працівникам ЗМІ повідомили, що зала, в якій проходить засідання суду, вже заповнена. Хоча депутат Юрій Гримчак повідомив згодом журналістам, що в залі, де проходить засідання, є вільне місце, однак попри це охорона відмовилася пропускати журналістів у залу суду.

Адвокат Луценка Ігор Фомін сказав, що у адвокатів і захисників колишнього міністра МВС Юрія Луценка практично закінчилися клопотання.

“Сподіваємося, що будуть клопотання з боку прокурорів. Вони ж хотіли допитати народного депутата Геннадія Москаля в якості свідка. Після цього буде визначений порядок судового засідання. Достатнього багато часу займе вивчення обвинувального висновку. Там доволі великий том. Після цього ми будемо приймати рішення про порядок ведення слідства”, – сказав Фомін.

Він також наголосив, що у захисників і адвокатів Луценка є впевненість, що суддя Сергій Вовк поводить себе упереджено.

“Я дивуюся, чому він сам не візьме відвід і не передасть справу комусь іншому. Хоча б просто для того, щоб прибрати сумніви, що ця справа вигідна для нього”, – наголосив він.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.