Новини світу. 26 липня. Андерсу Брейвіку треба було не вбивати людей, а покінчити з собою. Таку заяву зробив в інтерв’ю норвезькому телеканалу ТВ-2 батько терориста Йенс Брейвік.

Андерс Берінг Брейвік
Батько терориста вважає, що синові треба було вбити замість своїх жертв

Він проживає півдні Франції разом зі своєю другою дружиною.

“Я вважаю, що в кінцевому результаті Андерсу слід було вбити себе замість того, щоб вбивати стільки людей”, – сказав колишній дипломат, який знаходиться на пенсії.

76-річний норвежець не спілкувався зі своїм сином більше 15 років. “І я більше ніколи не буду з ним спілкуватися”, – підтвердив в інтерв’ю Йенс Брейвік.

“Коли я думаю про те, що сталося в Норвегії, це вселяє в мою душу відчай. Я не можу зрозуміти, як все це могло статися. Нормальна людина не може таке зробити”, – підкреслив батько Андерса Брейвіка, екстреміста, який зізнався в подвійному теракті, в результаті якого загинули десятки людей.

“Мені соромно і я в розпачі від того, що сталося. Мені хотілося б щось зробити для рідних і близьких загиблих”, – сказав Йенс Брейвік.

Відповідаючи на питання, чи не вважає він свого сина психічно хворим, колишній дипломат сказав: “Мабуть, так – іншого пояснення того, що сталося, просто бути не може”.

Джерело ИТАР-ТАСС

Прогноз від NewsMarket: що чекати від зустрічі Динамо-Рубін?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.