Новини України. 8 липня. Президент Віктор Янукович засудив бійку сина народного депутата від Партії регіонів, депутата Луганської обласної ради Романа Ландика з дівчиною в ресторані.

Віктор Янукович
Янукович засудив дії "регіонала" Ландика

За словами глави держави, Ландик-молодший відповість за свої дії по закону.

“Мені відомо, що відкрита карна справа. Вона знаходиться на контролі Генеральної прокуратури, я мав розмову з генеральним прокурором. Вчора вранці. Безумовно її розслідуватимуть так як це належить по закону”, – заявив Віктор Янукович.

“Тут є моральна сторона питання, яка не вписується в жодні рамки депутата, людини, чоловіка. Це незрозуміло. Як ви кажете, ті хто сидять тут в першому ряді (Янукович звернувся до журналістів з об’єднання “Стоп цензурі”- ред.): “Ганьба”. Ганьба тому мужику, який піднімає руку на жінку. Він підвів батька свого, який сильно переживає”, – зазначив Янукович.

Він розповів, що розмовляв з Валентином Ландиком – дядьком Романа Ландика.

“З однієї сторони він дуже обурений, а з другої – він добре розуміє, що хлопцю треба буде за то відповідати. Давайте почекаємо – пройде слідство, карна справ коротка і скоріш за все відповідь на неї буде дуже скоро”, – додав Віктор Янукович.

Newsmarket

Новини Newsmarket: Ландика-молодшого не чіпають, бо батько не дав дозволу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.