Новини медицини. 29 липня. Деякі види коралів здавна застосовувалися в якості лікувального засобу, а точніше ще з XVIII століття. Навіть в знаменитій іспанській аптеці-музеї в Пеньяранда де Дуеро одним з експонатів є корал білого кольору.

Кальцій коралу Алка-Майн краще засвоюється організмом

Крім того, в довіднику фармацевтики Quimico – Alencia від 1792 року є цікавий запис: “Світлий корал – це єдиний корал, який використовують в медицині. Корал має наступні властивості: він покращує діяльність серцевого м’яза, приносить радість і очищає кров. Це хороші ліки. Корал подрібнюють на жорнах до порошкоподібного стану. Латинською мовою світлий корал іменується Coralium rublum. У всіх випадках, коли потрібно застосування корала, йдеться виключно про світлий корал. Інші корали в медицині не застосовуються”.

Сучасна історія масштабного застосування коралів розпочалася з появи коралового кальцію Алка-Майн в 1979 році, коли керівництво інституту Гіннеса, що видає популярну книгу “Рекордів Гіннеса”, відправило британського журналіста на японський острів Токуносима взяти інтерв’ю у пана Ізумі, найстаршого на той час жителя планети. Журналіст інституту був вражений здоров’ям 115-річного дідуся, який до того ж працював до 105 років.

Взагалі більшість жителів цього нічим непримітного острова відрізнялися міцним здоров’ям і довголіттям. Незабаром, після цієї зустрічі, на острів приїхала група вчених. І після незначних досліджень вони зробили важливе відкриття: усі довгожителі цього острова відрізнялися від інших японців міцним здоров’ям тільки тому, що вони вживали впродовж життя воду, що значно відрізняється від води інших регіонів Японії.

Тепер, після дивовижного відкриття, вченим важливо було з’ясувати причини такого цікавого складу води. Вони виявили, що основним джерелом всієї питної води на острові Токуносима є переважно дощова вода, яка скупчується у природних резервуарах. Спочатку цей острів утворився на коралових рифах, але корали, що населяють ці рифи. Корали були лише в цих місцях.

І унікальність цього виду коралів виявилася в тому, що вони мають не зовсім звичайний склад. Цей вид коралів містить велику кількість найважливіших для життєдіяльності людини елементів: кальцій, магній, калій, натрій та ін. Саме це поєднання корисних елементів і робить вид коралів цілющим і чудотворним, і відповідно воду, в якій знаходяться ці корали, роблять цілющою.

Виявилося, що у цих коралів є ще один корисний ефект, вони своєю структурою дуже схожі із складом людських кісток, тому широко застосовуються в протезуванні. Отримавши результати досліджень коралів і їх властивостей, уряд Японії дозволив видобування коралів за спеціально розробленою унікальною технологією.

Корал, подрібнений до порошкоподібного стану, поміщений у воду, очищає її від шкідливих домішок і у багато разів покращує біологічні властивості. Мікроелементи з коралового порошку переходять у воду в іонній формі, сприяючи посиленому засвоєнню поживних речовин і лікуванню багатьох захворювань, у тому числі хронічних.

Взагалі організм людини в середньому на 70% складається з різних рідин, причому кров, слина, лімфа, слизові оболонки мають лужну реакцію рівну показнику. Якщо з якихось причин відбувається зниження рівня рН, внаслідок якого порушуються імунні реакції, швидше розмножуються віруси і бактерії, дуже слабо засвоюються вітаміни і мікроелементи, виникають різні захворювання судин і суглобів.

Один з важливих хімічних елементів у складі організму людини – це кальцій. Нестача кальцію в організмі спричиняє низку серйозних захворювань. Причому вразливими групами населення є діти, літні люди і вагітні жінки. Саме тому хороший рівень кальцію в організмі забезпечить людині своєрідний захист різних захворювань. Кальцій, який потрапляє в наш організм з продуктами харчування, малоактивний і малоефективний.

Істотною перевагою коралового кальцію перед звичайним кальцієм вважається його біодоступність, тобто, контактуючи з водою, кораловий кальцій переходить в іонну форму і швидко засвоюється клітинами організму.

Кораловий кальцій Алка-Майн активно насичує воду іонізованим кальцієм. І регулярне вживання коралової води сприяє наступним поліпшенням:

– нормалізується значення рН крові;
– зниження ризику захворювань серцево-судинної і травної систем;
– запобігання розвитку артритів;
– підвищення еластичності м’язів і суглобів, поліпшення хрящових тканин;
– поліпшення роботи центральної нервової системи;
– поліпшення рівня цукру в крові і насичення крові киснем;
– повне очищення нирок, печінки і травної системи.

У одній упаковці коралового кальцію Алка-Майн міститься 12 або 30 пакетиків однограмів, до складу яких входить: подрібнений корал (який містить близько 70 життєво важливих елементів магній, кремній, натрій, сірка, залізо, калій, фосфор, йод, фтор, бром, марганець, хром, бор, вуглець, цинк, селен, платину, срібло, мідь, хлор, золото, молібден та ін.), аскорбінову кислоту і срібло.

Застосування коралового кальцію дуже просте і не займає багато часу, тому навіть дуже зайнята людина абсолютно спокійно може приймати кораловий кальцій Алка-Майн. Для цього слід опустити пакетик кальцію Алка-Майн в півтора літрову пляшку з відфільтрованою негазованою водою, і вже буквально через хвилину ця структурно оновлена вода готова до вживання. Як правило, перетворення звичайної води на корисне джерело життєвих сил займає всього пару хвилин.

При додаванні коралового кальцію Алка Майн у воду або іншу рідину, вона стає очищеною і структурованою, а також лужною і мінералізованою. Така вода легко засвоюється, і надає клітинам організму численні іони низки мікроелементів.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.