Новини здоров’я. 2 липня. В останні роки опублікували цілий ряд досліджень, присвячених ранній діагностиці серцево-судинних захворювань.

серце, лікарі, зупинка, інфаркт
Ранні симптоми попередять про серцеві хвороби

Деякі ранні симптоми, які спостерігаються задовго до інфаркту, можуть заздалегідь попередити про проблему. Біль в області шиї може бути ознакою порушень роботи серця. Багато пацієнтів, які пережили інфаркт, згадують саме про це. Часто цей симптом виявляється непоміченим, оскільки більшість людей пов’язують інфаркт з болями в грудях.

Шия може хворіти від того, що пошкоджені м’язи серця посилають сигнали до спинного мозку, які розповсюджуються на шию і плечі. Якщо ви відчуваєте пульсуючий біль, а масаж або компрес не приносять полегшення, зверніться до лікаря.

Симптоми еректильної дисфункції також можуть вказувати на проблеми з серцем. Імпотенція часто спостерігається у чоловіків з серцево-судинними захворюваннями. Так само, як і в серці, артерії в статевому члені чоловіка здатні втрачати еластичність і звужуватися, проте ці судини набагато дрібнішы, і тому їх пошкодження дає про себе знати за 3-4 роки до прояву хвороби серця.

Непритомність, запаморочення і недолік кисню можуть передувати інфаркту. У 40% жінок за кілька днів до серцевого нападу спостерігаються труднощі з диханням. Це відбувається, коли наліт на стінках кровоносних судин блокує артерії і перешкоджає нормальному кровообігу і транспортуванню кисню. Якщо ви відчуваєте перераховані вище симптоми без видимої причини, зверніться до лікаря.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.