Новини медицини. 7 липня. Практично всі молоді матусі після пологів відразу ж починають замислюватися про те як схуднути. Адже це не так просто, як може здатися на перший погляд.

вага, схуднення
Фахівці порадять найбезпечніший спосіб схуднення після пологів

Постійна турбота про дитину взагалі не залишає часу на похід в спортивний зал. Саме тому більшість молодих мам не лише не худнуть після пологів, а продовжують видужувати впродовж першого року життя дитини. Але не слід думати, що усе так безнадійно.

В сучасних медичних центрах фахівці можуть запропонувати великий арсенал методик зниження надмірної маси тіла без шкоди здоров’ю матері і дитині. Адже в перший рік життя молода матуся годує дитину грудним молоком. У пропонованих методах зниження маси тіла потрібно врахувати цей факт, відзначають експерти центру НоуХауМед.

Фахівці клініки  готові підготувати індивідуальну програму зниження надмірної маси тіла відповідно до якої, пацієнт найкомфортніше позбавиться від зайвих кілограмів.

В центрі є як класичні, так і інноваційні методики зниження маси тіла. Лідером інноваційних методик, поза сумнівом, є європейська програма зниження маси тіла “Формед”. Ця програма підходить і для годуючих молодих мам.

Так само дуже популярним методом схуднення є кодування надмірної ваги по методу академіка Смелова. Кодування засноване на емоційно-стресовій дії на організм людини і абсолютно нешкідливе для молодих мам.

Загалом існує багато інноваційних технологій і методів для боротьби із зайвою вагою. Якщо виникають питання щодо схуднення після пологів, можна звернутися до клініки, яка надає безкоштовну консультацію, або записатися на прийом до фахівця медичного центру.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.