Новини медицини. 19 липня. Якщо у вас з’явилося бажання схуднути на 10 кілограм і більше, то ви повинні пам’ятати про те, що у вас попереду важкий і тернистий шлях.

Схуднення на 10 кг і більше потребує проходження діагностики

Якщо надмірна маса вашого тіла близько 10 кілограмів, то фахівці радять провести повне обстеження організму. Тому що, як правило, велика кількість зайвих кілограмів є наслідком якогось захворювання організму. Щоб з’ясувати яке саме захворювання сприяло набору надмірної маси тіла необхідно провести низку досліджень.

Для того, що б встановити точну причину появи зайвих кілограмів наш пропонують різні діагностичні процедури, що не займають багато часу і що дають відповідні результати, відзначають експерти “НоуХауМед”.

Діагностичне устаткування дозволяє не лише визначити стан організму на даний момент, але і виявити захворювання ще на початковому клітинному рівні.

Для того, що б процес схуднення був найбільш ефективним, необхідно вибрати правильний спосіб схуднення. Одним з таких є проходження німецької програми “Формед”. Ця програма розрахована на поступове і стабільне схуднення і пониження рівня цукру в крові. Програма “Формед” вже декілька років дуже успішна і популярна в усій Європі.

Крім того, фахівці використовують метод академіка Смелова. Він полягає в емоційно-стресовій дії на організм, після чого в організмі нормалізуються фізіологічні і психологічні процеси. Як правило, помітні результати з’являються на третій тиждень після кодування, коли пацієнт вже абсолютно чітко бачите первинний результат. Але слід зауважити, що усі показники суто індивідуальні, тому результати кодування деякі клієнти помічають раніше.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.