Новини науки. 6 липня. Що робити, щоб позбутися жиру в області живота? Адже він є не лише естетичною проблемою, але й може стати причиною розвитку цілого ряду проблем зі здоров’ям.

ожиріння-зайва-вага-товсті жінки
Займайтесь спортом, не забувайте про овочі і фрукти

На відміну від звичайного жиру, вісцеральний жир, який обволікає органи черевної порожнини, небезпечний для здоров’я, оскільки виділяє гормони, пов’язані із хронічними хворобами, такими як діабет, гіпертонія і хвороби серця.

Щоб позбутися цього жиру, необхідно не тільки регулярно займатися спортом, але і їсти продукти з розчинними харчовими волокнами, наприклад, овочі, фрукти і бобові.

Аналіз даних про 1114 волонтерів показав, що з кожними додатковими 10 грамами харчових волокон в день, кількість вісцерального жиру знижується на 3,7% за п’ять років. Крім цього, 30-хвилинні вправи 2-4 рази на тиждень збільшують цей ефект до 7,4%. 10 грамів розчинних харчових волокон міститься в двох яблуках, склянці зеленого горошку і половині склянки квасолі.

Експерти радять займатися спортом і їсти їжу, багату розчинними харчовими волокнами. «У нас є чимало доказів того, що вживання волокнистої їжі приводить до зниження кількості вісцерального жиру, однак ми досі не знаємо, чому це відбувається», – визнають вчені, закликаючи більш детально вивчити цю проблему.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.