Новини медицини. 31 липня. Для багатьох людей мало відомо про те, як виглядають програми реабілітації наркоманів або алкоголезалежних людей.

Програма реабілітації має помогти повернутися до повноцінного життя

Тим більше, дуже важко зрозуміти яка ж програма дійсно допоможе реабілітуватися залежним людям. Проте потрібно знати, яка саме програма допоможе близькій людині.

Сьогодні частка людей, які вживають наркотики, людей, яким потрібна програма реабілітації, складає приблизно 15-20% по всій планеті. Сучасні програми реабілітації пропонують охочим безліч різних методик і способів надати допомогу людині, щоб  впоратися з непереборним бажанням вживати алкоголь або наркотики. відзначають експерти “НоуХауМед”.

Одні з найпопулярніших методик пропонують відхід в релігію, гіпноз або працетерапію, з обов’язковим застосуванням психотропних і седативних препаратів, а в деяких випадках навіть електрошок. Останнім часом найчастіше роблять наголос на роботу психологів і психотерапевтів. Усі ці методики і називаються – програма реабілітації.

Одним з найголовніших принципів вибору програми реабілітації, яка підходить саме людині – це принцип чіткого розуміння того, чого саме особа чекає від процесу реабілітації і що конкретно хоче отримати в результаті. Спершу потрібно відповісти самому собі на питання: Навіщо потрібна програма реабілітації? Якщо людина точно і абсолютно чітко вирішила зав’язати із вживанням алкоголю і наркотиків, то вона повинна усвідомити, яку непоправну шкоду вони наносять організму.

Людина має зрозуміти, що алкоголь і наркотики є важкими отрутами. Ці отрути завдають шкоди людському організму не лише на фізичному рівні, але і на психологічному. З роками вживання алкоголю і наркотиків, у людини накопичується все більше і більше психологічних проблем.

Ці проблеми витісняють людину з реальності, в її організмі повільно знищуються усі вітаміни і мінерали, без яких нормальне функціонування організму просто неможливе. Тобто, простіше кажучи, людина залежна від алкоголю або наркотиків просто повільно себе вбиває. Ось саме для відновлення тіла, розуму і психічного здоров’я людини і потрібна програма реабілітації.

Програма реабілітації людей залежних від наркотиків спочатку має бути спрямована на оздоровлення і відновлення того, що було практично втрачено. Адже саме поняття “Програма реабілітації”, дослівно перекладається як детальний і конкретний план дій з відновлення організму і позбавлення від залежності.

Одна з популярних і дієвих програм реабілітації – Нарконон, вже більше 40 років цілком ефективно використовується у всьому світі. Програма реабілітації центру Нарконон визнана більшістю опитаних людей, як найефективніша реабілітація наркоманів у всьому світі. Найцікавіше, те що ця програма не використовує медикаменти і не застосовує гіпноз.

Основна мета будь-якої програми реабілітації – це повернути людину до повноцінного життя.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.