Новини медицини. 20 липня. Алергія – є наслідком підвищеної реакції імунної системи на вплив деяких зовнішніх факторів, які сприймаються нашим організмом як потенційно небезпечні.

Сучасна діагностика допомагає перебороти алергію в дітей

У відповідь на вплив цих факторів (алергенів), вона починає виробляти антитіла. Завдання антитілам вдається нейтралізувати чужорідні речовини, так звані антигени.

Це цілком нормальний процес нашого організму на “вторгнення”. Але іноді, наша імунна система починає реагувати на цілком безпечні речовини як на “небезпечні”. Це призводить до запуску механізму гіперреакції на дану речовину (алерген), який зазвичай і називають алергічною реакцією, відзначають експерти “НоуХауМед”.

І тоді починаються “походи” по лікарях. Безліч аналізів і тестів. Призначаються антигістамінні препарати. Дитина знаходиться в стані постійних обмежень і стресу. Але, як показує практика, полегшення після такого лікування настає лише тимчасово, і то не завжди.

Діагностику харчової алергії та непереносимість продуктів можна зробити завдяки спеціальному тесту крові ImuPro300. Тест розроблений в Німеччині з використанням останніх діагностичних технологій. Він виявляє антитіла до антигенів більше 270 харчових продуктів і добавок.

Цей тест можуть проходити діти з двох років. У молодших – результати тесту будуть “дзеркальними” з мамою. У такому випадку рекомендується обстежити маму і орієнтуватися на її результати.

Надалі, залежно від отриманих даних, з раціону дитини виключаються конкретні продукти на чітко визначений термін.

Важливим такоє є таке дослідження, як генетичний аналіз. Це можливість передбачити і запобігти “катастрофам”, які можуть відбутися в організмі пізніше.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.