Новини спорту. 23 липня. У Шанхаї розпочався восьмий день чемпіонату світу з водних видів спорту.

Володимир Дятчин

Розіграні два комплекти нагород у плаванні у відкритій воді на дистанції 25 кілометрів. У змаганнях чоловіків росіянин Володимир Дятчин зайняв друге місце.

Володимир Дятчин завоював срібло у плаванні у відкритій воді на дистанції 25 км, випередивши на 2,5 секунди угорця Чабуа Герчака і на 4,8 – іспанця Хосе Фраціско Ервас. Впевнено переміг болгарин Петар Стойчев, вигравши у Дятчина 35,8 секунди. Ще один представник Росії Василь Бойков фінішував сьомим.

У жінок на дистанції в 25 кілометрів перемогла бразилійка Ана Марсела Кунья. До трійки призерів також увійшли німкеня Анжела Маурер та італійка Аліса Франко. Російські спортсменки Ганна Уварова і Марія Булахова фінішували шостою і одинадцятою.

Джерело Вести

У Шанхаї розпочався восьмий день чемпіонату світу з водних видів спорту. Розіграні два комплекти нагород у плаванні на відкритій воді на дистанції 25 кілометрів. У змаганнях чоловіків росіянин Володимир Дятчин зайняв друге місце. Канал “Росія-2″, сайти “Вести.Ru” і Sportbox.ru. ведуть трансляції з Шанхая.

Володимир Дятчин завоював срібло у плаванні у відкритій воді на дистанції 25 км, випередивши на 2,5 секунди угорця Чабуа Герчака і на 4,8 – іспанця Хосе Фраціско Ервас. Впевнено переміг болгарин Петар Стойчев, вигравши у Дятчин 35,8 секунди. Ще один представник нашої країни Василь Бойков фінішував сьомим.

У жінок на дистанції в 25 кілометрів перемогла бразилійка Ана Марсела Кунья. До трійки призерів також увійшли німкеня Анжела Маурер та італійка Аліса Франко. Російські спортсменки Ганна Уварова і Марія Булахова фінішували шостий і одинадцятою.