Новини політики. 3 липня. Україна має чітку політичну волю завершити переговорний процес щодо укладення угоди про асоціацію з Євросоюзом до кінця року.

ЄС, Україна, кубик Рубика
Влада пошвидше хоче знайти спільну мову з ЄС

Про це заявив радник президента Андрій Гончарук у телемості між Києвом, Варшавою та Москвою, який організував польський телеканал Public Television News Channel.

За словами Гончарука, в Україні задоволені перебігом переговорів з ЄС щодо укладення угоди.

Він також висловив надію на підтримку головуючої в Раді ЄС Польщі у питанні збільшення коштів, передбачених у бюджеті ЄС на потреби “Східного партнерства” на 2014-2020 роки.

Відповідаючи на питання щодо судових справ в Україні, в яких фігурують представники опозиції, Гончарук підкреслив, що ці справи не мають жодного політичного підтексту.

“Позиція глави української держави у питанні боротьби з корупцією однозначна і принципова – високопосадові, які порушують українське законодавство, незалежно від своїх політичних уподобань, мають за це відповідати”, – сказав радник президента.

Він висловив упевненість, що остаточну крапку в справах щодо осіб, які підозрюються в корупції, поставить суд.

Відповідаючи на питання щодо наслідків для країн Європи погіршення економічного стану в Білорусі, Гончарук наголосив, що Україна зацікавлена в економічній стабільності в Білорусі, оскільки ця країна є вагомим торгівельним партнером держави.

Радник президента зазначив, що в країні уважно слідкують за ситуацією в Білорусі і підкреслив, що Україна виступає проти політики міжнародної ізоляції цієї країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.