Новини України. 27 липня. 27 липня на засіданні постійної комісії з питань освіти та науки Львівської облради депутати затвердили перелік літератури для поповнення шкільних бібліотек Львівщини.

Нову літературу читатимуть школярі Львівщини

Зокрема, бібліотеки попвнять журналами “Регіон бандерівський” та книжкою Ірини Фаріон “Отець Маркіян Шашкевич – український мовотворець”. Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

Як поінформував начальник головного управління освіти та науки Львівської ОДА Михайло Брегін, цей перелік сформований за пропозиціями Львівської обласної ради і головного управління освіти та науки ОДА.

Тож, цьогоріч для 1154 шкільних бібліотек Львівщини буде закуплено журнал “Регіон бандерівський”, роман Василя Шкляра “Чорний ворон”, книгу Миколи Посівничого та Ярослава Сватка “Полковник Євген Коновалець. Творець ОУН”, Романа Коваля “Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею”, Ірини Фаріон “Отець Маркіян Шашкевич – український мовотворець”, навчальний посібник “Основи християнської етики. Прагну робити добро”, “Галицько-Волинський літопис” та ін.

Усього на закупівлю навчально-методичної літератури, періодичних видань та навчальної літератури для бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів Львівщини з обласного бюджету відповідно до “Обласної програми розвитку освітньої галузі Львівщини 2009 – 2012 року” у 2011 році заплановано виділити 750 тисяч гривень.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.