Новини України. 20 липня. Дніпродзержинськ перестав бути найбруднішим містом України. За даними моніторингу, проведеного в центральній біофізичної обсерваторії, у цьому рейтингу він спустився на третє місце, поступившись пальмою першості Маріуполю та Макіївці.

Дніпродзержинськ вже не найбрудніше місто

Для виходу з екологічної кризи Дніпродзержинську довелося витратити близько 1,5 млн грн.

“Прибрано багато стихійних звалищ, сухостійних, аварійних дерев, а завдяки тому, що підприємства виконують заплановані заходи, йде зниження викидів в атмосферу шкідливих речовин”, – повідомив начальник управління охорони навколишнього середовища Дніпродзержинська Андрій Можейко і додав, що зараз проводиться другий етап робіт з очищення міста, який планується закінчити до кінця цього року.

Всього ж в програмі 3 етапу. В даний момент виділено 1,5 млн грн. на розчищення каналу Єлизаветівського котловану, рекреаційної зони під Дніпродзержинськом, яку жителі області охрестили Блакитними озерами.

Проте до досконалості індустріальному містечку ще далеко, адже його підприємства оснащені застарілою технікою і далеко не новими очисними спорудами.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.