Новини світу. 6 липня. Капітан армії США Джонатан Спрінгер розробив програму для iPhone, який може допомогти американським військовим визначати місцезнаходження талібів.

iPhone
iPhone шукає талібів

За допомогою камери, компаса і карт GPS додаток видає точні координати місця, звідки противник веде вогонь.

Додаток називається Tactical Nav, в дослівному перекладі «тактична навігація». За словами Спрінгера, програма працює дуже точно, він розробив її спеціально для солдатів і особисто протестував, перебуваючи в Афганістані. Програма дозволяє відразу ж відправляти отримані дані в командний центр для швидкого нанесення атаки з повітря.

Спрінгер розповідає, що ідея створити подібну програму з’явилася у нього після того, як двоє його друзів вбили таліби рік тому. У розробку він вклав понад $ 30 тисяч. Спрінгер намагався продати програму Пентагону, але військове керівництво не проявило ніякого інтересу до його розробки. За словами Спрінгера, відмова американських військових дуже розчарувала його.

«Мені дійсно прикро, тому що я роблю це для армії. Але це тільки надихає мене на подальшу роботу », – сказав Спрінгер. Для того, щоб якось окупити свої витрати, він вирішив виставити додаток на продаж в інтернеті. Тепер будь-який охочий може придбати його через онлайн-магазин Apple Store за $ 5,5.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.