Новини технологій. 6 липня. Компанія Skype випустила нову версію свого IP клієнта Skype під номером 5.2 для комп’ютерів Mac.

Skype 5.2 для Mac
Skype 5.2 для Mac

Раніше цей додаток був доступний в бета-версії, а тепер з’явилася й фінальна. У ній реалізували кілька великих удосконалень, а також ряд дрібніших. Так, з’явилася з бета-версії функція групового відеочату, але до неї також додалася така можливість як групова демонстрація екрану, включаючи показ презентацій, фотографій і багато чого іншого всім учасникам дзвінка.

Правда, щоб скористатися перевагами цих можливостей, користувачеві буде потрібна підписка Skype Premium. При цьому доступна раніше можливість демонстрації екрану в індивідуальній бесіді так і залишається безкоштовною.

Крім того, з новою версією була покращена робота в “багатозадачному режимі”, завдяки новій панелі управління дзвінком. Під час відеодзвінка можна переключитися в іншу програму, згорнувши вікно Skype, не перестаючи бачити співрозмовника. При цьому, не перемикаючись з іншої програми можна “покласти трубку” або прибрати звук.

Ще одне нововведення – найновіші бесіди в Skype 5.2 для Mac зібрані в розділі Recents (Недавні) бічної панелі, також додана секція в журналі бесід з найбільш активними співрозмовниками.

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.