Новини технологій. 14 липня. Для завантаження став доступний новий мобільний додаток для соціальної мережі Facebook. Додаток може бути запущений практично на будь-якому мобільному телефоні з підтримкою Java.

Facebook випустив мобільний додаток для кожного телефону

В офіційному блозі Facebook Mobile повідомляється про випуск нової програми для популярної соціальної мережі – Facebook for Every Phone.

Назва програми говорить сама за себе: програма сумісна з більш, ніж 2500 моделей мобільних телефонів. Вона може бути запущена на будь-якому пристрої з підтримкою Java-аплетів, і в першу чергу призначена для тих користувачів, у яких немає iPhone або смартфона з ОС Android на борту. Пізніше компанія обіцяє випустити додаток для більш широкого спектру телефонів.

Програма підтримує найбільш популярні функції соціальної мережі Facebook: функції повідомлень, стрічки новин і перегляду фотографій. Крім того, Facebook for Every Phone дозволяє завантажувати свої фотографії, а також шукати друзів в Facebook за даними з записної книжки телефону.

Протягом перших 90 днів додаток буде доступний для безкоштовного доступу в мережах багатьох великих мобільних операторів по всьому світу, пише Руфурматор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.