Новини України. 29 липня. Голова Прогресивної соціалістичної партії України Наталія Вітренко обурена тактикою ведення судового процесу над лідером партії “Батьківщина” Юлією Тимошенко.

Вітренко обурена судом над Тимошенко

“Я впевнена, що було порушення законів і, що Тимошенко нанесла колосальні втрати економіці України, але я обурена тим судилищем, яке зараз ведеться. Я вважаю, що має відбуватись згідно з законом, в правових рамках. Мають дотримуватись всіх процедурних моментів. А ми зараз бачимо, що учасники процесу роблять, що хочуть. Рішення тут має бути чітким”, – зазначила Вітренко.

Вона зауважила, що даний судовий процес є прецедентом, який має нагадати нинішнім можновладцям необхідність дотримуватись законів.

“Вони мають розуміти, що якщо сьогодні судять за порушення колишнього прем’єра Тимошенко, то таким самим чином з часом буде розглядатись діяльність Азарова та будь-якого іншого прем’єра. І кожен має відповідати перед країною за свою діяльність”, – додала Вітренко.

Нагадаємо, що під час учорашнього засідання суддя Родіон Кірєєв оголосив перерву у засіданні до ранку 29 липня у зв’язку із викликом на допит нових свідків.

Тимошенко хоче залучити до розгляду кримінальної справи ще 10 свідків зі свого боку. Вона підкреслила, що залучатиме також іноземних експертів у справі.

Крім того, під час минулого засідання Тимошенко подавала клопотання про відвід двох державних обвинувачів у своїй справі. Суддя залишив ці клопотання, а також чергове клопотання про свій відвід, без задоволення.

28 липня було допитано кілька свідків. Крім того, суддя Кірєєв ухвалих клопотання прокурорів щодо виклику у якості свідка у справі Тимошенко колишнього голову наглядової ради НАК “Нафтогаз України” Ігоря Діденка, який перебуває в СІЗО.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.