Новини технологій. 21 липня. Пам’ятаєте легендарний фантастичний фільм “Газонокосильщик”, де герої в повному сенсі слова занурюються у віртуальну реальність? Цілком можливо, мрія декількох поколінь любителів фантастики про “комп’ютерний Всесвіт”, в який можна подорожувати і грати, в недалекому майбутньому втілиться в дійсність, якщо, звичайно, компанія Sony доведе до логічного кінця свої VR експерименти.

Віртуальний світ наближається

У своєму недавньому інтерв’ю Develop керівник Sony London Studios Мік Хокінг (Mick Hocking) розповів про проведені японською корпорацією дослідах з адаптацією технологій віртуальної реальності для ігрової індустрії. Як приклад можна привести надягаємий на голову дисплей-візор з підтримкою 3D зображення, що демонструвався Sony на січневій виставці Consumer Electronics Show (CES).

За словами Міка Хокінга, вони в Sony працюють над парою ігор, що використовують принципи віртуальної реальності. Таким чином, тема VR цілком може пережити своєрідний ренесанс на новому рівні, де створені комп’ютерні світи стануть куди реалістичнішими з сучасними технологіями показу стереоскопічного зображення.

Джерело Ферра.ру