Новини шоу-бізу. 9 липня. Москва. Фотокореспондент “КП” Євгенія Гусєва подала заяву про порушення кримінальної справи проти Валерія Меладзе за трьома статтями.

Меладзе попав

Постраждала від рук Валерія Меладзе фотокореспондент газети “Комсомольская правда” Євгенія Гусєва вимагає, щоб артист, який розпустив руки, поніс покарання відразу за трьома статтями Кримінального кодексу.

Журналістка звинувачує співака у пограбуванні, нанесенні побоїв і перешкоджанні законній професійній діяльності журналіста. Строк, який може загрожувати Валерію за скоєні дії, цілих сім років.

“У своїй заяві я прошу провести перевірку і порушити кримінальну справу проти Меладзе за трьома статтями, – розповіла Євгенія. – Я пояснюю, що співак, який перебував у стані алкогольного сп’яніння відреагував неадекватно на зйомку, яку я вела за редакційним завданням, – почав ображати мене нецензурними словами”.

У своїй заяві Гусєва докладно описала конфлик, що стався між нею і співаком. За твердженням Євгенії Меладзе намагався відібрати у неї фотоапарат силою, хапав за руки, шию, волосся, одночасно ображаючи її і погрожував фізичною розправою. У результаті журналістка за її зізнанням змушена була віддати йому свою флеш-карту із записами фотознімків, побоюючись, що він припинить їй насильство.

Захищати дівчину зголосився Олександр Добровінський – адвокат, раніше підтримував у таких конфліктах бік зірок, абсолютно безкоштовно. Нагадаємо, саме Добровінський захищав Марину Яблокову в конфлікті з Філіпом Кіркоровим.

Крім того, в прокуратуру було направлено офіційний лист від імені головного редактора видання-роботодавця Євгенії Гусєвої, де він звертається до прокурора Москви Юрія Сьоміна з проханням взяти ситуацію під особистий контроль.

Джерело LifeNews

Про шоу-біз від newsmarket: Павлу Волі у бійці зламали руку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.