Новини світу. 23 липня. Поліція Єгипту відкрила вогонь у повітря з метою розігнати багатотисячний мітинг протесту біля будівлі міністерства оборони країни в Каїрі.

єгипет- демонстрація-сутички
У Єгипті знов заворушення

На акцію протесту в центрі єгипетської столиці зібралися тисячі людей. За повідомленнями очевидців, поліція почала стріляти в повітря, коли демонстранти спробували закидати правоохоронців камінням.

За словами учасників акції, в результаті зіткнення поліції і демонстрантів поранено кілька людей.

Учасники мітингу вимагали прискорити проведення політичних реформ та покарати поліцейських, причетних до вбивства демонстрантів у лютому.

Новий уряд Єгипту в четвер прийняв присягу, відкладаючи це кілька днів підряд, після того як у суспільстві почало рости обурення з приводу затягування політичних реформ. Близько половини членів тимчасової ради втратили свій пост і були замінені, у тому числі міністр закордонних справ і міністр фінансів. Міністр внутрішніх справ Мансур аль-Ессауві залишився на посаді.

На початку липня учасники мітингу зайняли головну площу Каїра Тахрір, де розбили наметовий табір і пообіцяли перебувати там до тих пір, поки уряд не виконає їхніх вимог. Сотні тисяч єгиптян пред’явили ультиматум владі, зажадавши негайного суду над колишній президентом Хосні Мубараком.

За матеріалами Газета.Ру