Новини України. 22 липня. У зв’язку з ліквідацією Державної служби туризму в Україну припинена процедура категоризації готелів і присвоєння їм зірок.

В Україні заблокована процедура присвоєння готелям зірок

Про повідомив перший заступник міністра курортів і туризму АРК Олександр Лієв.

“Нове агентство створили, але в ньому призначили тільки одного керівника, але не затвердили штат, не виділили бюджет. В принципі це нове агентство ще не запрацювало, тому, на жаль, процедура видачі зірок у нас в Україні і Криму зокрема зараз буде серйозно припинена”, – заявив він.

За словами заступника міністра, разом з ліквідацією Держкомітету була ліквідована і комісія, яка “видавала ці зірки”, а нова комісія досі не створена. І це при тому, що законодавець надав пільги з податку на прибуток всім готелям, які цього року в терміновому порядку пройдуть категоризацію.

“Тобто з одного боку, законодавець простимулював процес категоризації, а з іншого боку, він сьогодні заблокований”, – підкреслив Олександр Лієв.

Згідно з його даними,сьогодні в Києві лежать понад 30 заяв від кримських готелів на отримання “зірок”, а до теперішнього часу кількість зіркових готелів в Криму збільшувалося в арифметичній прогресії.

“Якщо ще на кінець минулого сезону їх було 12, то сьогодні їх 27”, – додав Лієв.

Нагадаємо, 8 липня 2011 Верховна Рада прийняла закон, що встановлює обов’язковість категорій готелів в Україну.

Відповідно до закону, центральні органи виконавчої влади в сфері туризму спільно з об’єднанням суб’єктів туристичної діяльності розроблять і затвердять стандарти, на підставі яких здійснюється категоризація об’єктів туристичної інфраструктури, або ж вводять відповідні міжнародні стандарти.

За матеріалами SV-Development

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.