Новини України. 25 липня. В українському сегменті Інтернету з’явилася соціальна мережа для тварин. Ресурс був створений командою ентузіастів з Харкова.

У соціальній мережі для тварин зареєструвалося вже 300 користувачів

Особиста сторінка, фотоальбоми, листування та друзі. Все це стало доступно і для котів, хом’яків, собак, щурів, ігуан, кроликів та інших домашніх тварин, яких об’єднали в соціальну мережу «Мордашкі.com». Ідея створити соціальну мережу для своїх вихованців належить харків’янам. Майже за два місяці роботи у всесвітній павутині в ній зареєструвалося 300 користувачів, не тільки з України, але і з сусідньої Росії, і навіть з Естонії.

Зареєструвати свого кота, кролика або навіть порося можна без особливих проблем: потрібно залишити адресу електронної пошти, ввести пароль, заповнити поля, де повідомити вік, стать, породу свого домашнього улюбленця, розповісти про його уподобання і виставити фотографію. І тільки потім господар може трохи розповісти про себе. Після реєстрації у домашнього улюбленця з’являється можливість створювати альбоми фотографій, завантажувати відео, об’єднуватися в групи. Можна також хвалитися участю у конкурсах і виставках.

«Ідея належить моєму хорошому другу, він запропонував мені її реалізувати. Я погодилася. Користь в тому, що користувачам буде легше знайти друзів, наприклад, для спільних прогулянок. Легше мордочками буде і обзавестися потомством. Адже у багатьох бувають проблеми, де для своєї дівчинки взяти хлопчика, і навпаки», – розповідає співвласниця і адміністратор сайту Марія Маньковська, – господиня двох котів.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.