Новини України. 29 липня. Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк повідомив про можливу ліквідацію двох міністерств.

Близнюк повідомив про ліквідацію двох міністерств

Міністерство з питань житлово-комунального господарства та Міністерство регіонального розвитку та будівництва знаходяться в процесі ліквідації.

Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.

“Мені необхідно буде прийняти багато рішень, у тому числі непопулярних, щодо скорочення близько 72 осіб”, – зазначив міністр.

За даними Близнюка, сьогоднішня чисельність міністерства складає 359 чоловік.

“На сьогоднішній день я формую структуру. Після затвердження Кабміном граничної чисельності, я зможу завершити процедури ліквідації старих міністерств і вже затвердимо нову структуру”, – додав він.

За словами Близнюка, на початку-середині вересня він виступить разом зі своїми заступниками і представить узгоджену Кабінетом міністрів і президентом стратегію діяльності міністерства.

Нагадаємо, Ініційована президентом Віктором Януковичем адміністративна реформа займе не один рік, і в її ході буде скорочено понад 50% державних службовців. Про це ще в грудні 2010 року повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.