Новини України. 1 липня. Голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час зустрічі з Президентом Республіки Вірменія Сержем Саргсяном подякував вірменській Стороні за спорудження в Єревані пам’ятника Т. Г. Шевченку.

В Єревані буде пам'ятник Шевченкові

Про це повідомляє прес-служба ВРУ.

Володимир Литвин зазначив, що візит Сержа Саргсяна має велике значення для України, і підкреслив, що наша країна надає великого значення активізації двостороннього політичного діалогу на всіх рівнях. На думку керівника парламенту, наші держави мають значний потенціал для подальшого поглиблення взаємин у політичній, економічній і культурно-гуманітарній сферах.

Він наголосив на важливості подальшого розвитку співпраці у культурно-гуманітарній сфері з урахуванням історичних зв’язків між нашими народами, спільного культурного і духовного спадку, а також проживання в Україні численної вірменської діаспори. Литвин подякував за намір сприяти у спорудженні у Єревані пам’ятника Тарасу Шевченку.

Своєю чергою, Серж Саргсян оцінив підсумки переговорів, які відбулися під час його візиту в Україну, підкресливши, що Вірменія прагне розвивати двосторонні стосунки, які мають значний потенціал. При цьому він наголосив, що історичні зв’язки між нашими народами є гарним підґрунтям для розвитку такої співпраці, інформує прес-служба Ради.

Він також оцінив рівень співпраці парламентських делегацій наших держав у міжпарламентських об’єднаннях, і висловив думку про необхідність надання нової динаміки розвиткові міжпарламентських та гуманітарних зв’язків.

Пан Саргсян подякував за зусилля української влади у питанні забезпечення прав і потреб вірменської діаспори в Україні.

Newsmarket

Новини від Newsmarket: Абрамович запрошує Rolling Stones у власний рок-клуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.