Новини світу. 7 липня. Росія. Відео. В російському селищі Сагра на прикінці минулого тижня відбулася справжня війна, проте розголосу історія набула лише сьогодні.

Селяни відстояли своє село

В селищі Сагра проживав циган, який торгував наркотиками. Зрозуміло, що селянам це не подобалося і його культурно попросили покинути село. Наркоторговцю це не сподобалося і він викликав на допомогу друзів – 15 автомобілів заповнених озброєними вогнепальною та травматичною зброєю вихідців з Кавказу.

Дорогою в село джигіти розстріляли автомобіль одного з селян, який і повідомив сусідам про біду. Десяток селян зброєних трьома мисливськими рушницями сорок хвилин перестрілювалися на окраїні села з бандитами. У перестрілці загинув один з нападників, ім’я якого не розголошується, проте є інформація, що це родич одного кримінального авторитета.

Наступного ж дня заарештували одного з селян звинувачуючи його у вбивстві, зі сторони ж кавказців нікого не заарештували. До речі начальник поліції цього району також кавказець, можливо саме через це справу порушили проти селян, а не проти бандитів?

Та зараз уже історія набула розголосі на всю Росію і не лише, селянина випустили з СІЗО, поліція стверджує, що почала займатися пошуками рекетирів, а селяни живуть в страсі, що їм захочуть відомстити за вбитого і за бізнес.

Newsmarket

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.