Новини світу. 19 липня. США. Відео. Фантастичну швидкість будівництва автомобільних доріг продемонстрували всьому світу муніципальна влада і дорожні будівельники Лос-Анджелеса.

doroga
Раз-два і готово

16-кілометрову чотирисмугову трасу, що пролягає через центр міста створили всього за 30 годин. Спочатку дорожні роботи були призначені на вихідні дні 16-18 липня і на будівництво було відведено 48 годин, при цьому будівельникам пригрозили великим штрафом у розмірі 6 тисяч доларів за кожні 10 хвилин затримки понад відведеного на роботу часу. На такі заходи пішли, щоб у понеділок автомобілісти не встали в пробку.

До загального роботи підключилися й приватні компанії. Наприклад, авіаперевізник JetBlue ввів спеціальні рейси між аеропортами на протилежних околицях міста. Вартість квитка становила 4-5 доларів, а тривалість польоту – півгодини. Всі квитки на рейси були розкуплені. Ресторани, бари, кінотеатри пропонували безпрецедентні знижки на час очікуваних пробок.

Цікаво, що вартість дороги виявилася в 6,4 рази нижче, ніж, наприклад, будівництво Четвертого кільця Москви та врази дешевше, ніж будівництво та ремонт доріг в Україні.

ВІДЕО

Джерело Новый регион

Про світ від Newsmarket: Індус не миється уже 37 років

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.