Новини світу. 31 липня. Прогулянковий катер “Ластівка” користувався попитом серед зірок російського шоу-бізнесу. На прогулянки артисти брали дітей.

Приватним катером, який затонув в Москві користувалися зірки

На приватному судні, що затонуло в ніч на 31 липня, неодноразово відпочивали російські артисти.

Співачка Валерія і її чоловік, продюсер Йосип Пригожин, щороку, як тільки відкривався сезон, брали дітей, щоб покататися по Москва-ріці. Вибір катеру завжди падав на “Ластівку”, пише Life News.

“Ми неодноразово відправлялися в прогулянку саме на цьому судні. І найжахливіше те, що ще пару тижнів тому ми з Валерією відпочивали на цьому катері”, – розповів Пригожин.

Тепер у родині співачки однієї доброї сімейною традицією стане менше. Йосип Пригожин впевнений, що надалі до подібних прогулянок він і його зіркова дружина будуть ставитися серйозніше.

“Я вважаю, що, якщо в нашій країні за такий короткий проміжок сталося одразу дві трагедії на воді – “Булгарія” і “Ластівка”, потрібно докорінно переглянути законодавство. Необхідно перевіряти всі судна ретельніше і штрафи за неполадки повинні бути збільшені в десятки разів”, – розповів продюсер.

Нагадаємо, сьогодні вночі в Москві приватний катер зіткнувся з пришвартованою баржею. Поки відомо про смерть восьми осіб, в тому числі капітана та власника судна.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.