Новини світу. 8 липня. Черговий політичний скандал розгортається в Італії, до якого причетний глава міністерства економіки та фінансів Джуліо Тремонті.

Джуліо Тремонті
Джуліо Тремонті

Прокуратура Неаполя направила запит на арешт депутата національного парламенту від правлячої партії “Народ Свободи”, колишнього радника міністра Марко Мілане.

Неаполітанські слідчі, які розслідують гучну справу про корупцію в політичних і бізнес-колах країни звинувачують Міланезе, який протягом довго часу був правою рукою Тремонті, в корупції, порушенні службової таємниці і злочинній змові.

Зокрема, в обгрунтуванні прокуратури, викладеному більш, ніж на 70 сторінках і направленому в палату депутатів, говориться, що Міланезе підозрюється в привласненні грошей і цінностей в обмін на представлення конфіденційної інформації та обіцянок влаштувати зацікавлених осіб в компанії, підконтрольні міністерству Тремонті.

У той же час слідчі зазначають, що залишаються “не зовсім ясними” відносини між депутатом і міністром економіки. Так, Тремонті використовував в якості своєї римської квартири апартаменти в центрі Вічного міста, за які Міланезе вже рік щомісячно виплачує 8,5 тисяч євро.

При цьому в документі прокуратури наголошується, що ніяких чеків і банківських переказів від імені Тремонті за цю квартиру не було знайдено. Міністр відразу ж відреагував на ці звинувачення, сказавши, що його єдина квартира знаходиться в містечку Павія недалеко від Мілана, і раніше коли він залишався на ніч у столиці, то знімав готель.

Однак Міланезе люб’язно запропонував йому частину своїх апартаментів на ті три ночі, що міністр проводить у Римі, розповів Тремонті. Крім того, він додав, що як тільки дізнався про розгортання скандалу навколо його проживання в цій квартирі, то “з причин доцільності” відразу ж поміняв житло.

Джерело РИА Новости

Цікаве від NewsMarket: любовні романи руйнують мозок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.