Новини технологій. 27 липня. В інтернеті з’явився Facebook для юдеїв. Новинка називається FaceGlat, вона враховує особливості положень ортодоксального іудаїзму.

FaceGlat

По-перше, користувачі діляться за статевою ознакою вже на вході, не буде перебільшенням сказати, що FaceGlat (Glatt – термін, що використовується при сертифікації їжі на кошерність) – це дві соціальні підмережі. Чоловіки не можуть писати на стінах у жінок і бачити їхні фотографії, і навпаки. Крім того, представники сильної статі можуть вивішувати лише фото чоловіків, а жінки – виключно знімки жінок.

Поки ніщо не заважає людям, що знають іврит, реєструватися і вказувати помилкову стать; надалі організатори FaceGlat додадуть процедури, що обмежують подібну непристойну поведінку.

За винятком сегрегації, по дизайну FaceGlat сильно нагадує Facebook; ще одна маленька відмінність – відсутність реклами.

“Люди, в яких є страх Божий, і ті, хто піклується про освіту своїх дітей, не можуть терпіти рекламу і зображення, які можна побачити в мережі Facebook“, – говорить Яків Суісс.

У FaceGlat можна заходити, використовуючи обліковий запис Facebook.

FaceGlat – далеко не перша соціальна мережа “не для всіх”, з обмеженням аудиторії релігійними чи національними рамками: популярні, зокрема, американське євангельське веб-спільнота God’s Faithbook і помірно консервативна арабська мережа d1g (Diwanji).

Нагадаємо, Україна увійшла у п’ятірку країн, інтернет-користувачі яких найактивніше вдвідують соціальні мережі. Лідерами по активності у соціальних мережах стали Філіпіни, Чилі та Еквадор, де частка користувачів соціальних мереж від загальної кількості інтернет-користувачів становить відповідно 89%, 88% та 87%. За ними йдуть ПАР (82%) та Україна (81%).

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.