Новини України. 27 липня. 32-річний житель Німеччини Петро Клас – інвалід-візочник, прилетів до Харкова на літаку з Києва. Проте в харківському аеропорту не виявилося необхідної техніки, щоб зняти його з літака.

в Німеччині такого не зустрінеш

Крім того, жоден готель міста не захотів селити інваліда з собакою-помічником.

Клас переїхав жити до Німеччини з Харкова більше 10 років тому. Цього літа чоловік вирішив провідати рідню в Харкові. Однак тут його чекав неприємний сюрприз: в аеропорту не виявилося необхідної техніки, щоб зняти чоловіка з трапа.

«Я раніше займався армреслінгом, – каже Петро. – Довелося спускатися на руках, «крокуючи» сходами». У Німеччині такого не зустрінеш – там аеропорти обладнані всім необхідним для зручності візочників», – розповів він.

Виїхати з аеропорту виявилося теж непросто – інватаксі працює тільки до 18:00. На довершення до всього, виявилося, що чоловікові ніде ночувати. Більшість харківських готелів не обладнані пандусами, а ті, де пандуси є, відмовилися прийняти інваліда з собакою.

«У пошуках готелю мені допомагали друзі з агентства нерухомості, – каже друг Петра Андрій. – Однак за два тижні вдалося знайти лише приватний будинок за 700 гривень на день».

У мерії кажуть: ситуація нестандартна, мовляв, пасажир виявився занадто важким, а візок – громіздким. Але, визнають – проблема існує.

«Ми плануємо придбати спеціальний ліфт, який дозволить знімати візочників з літака», – говорить віце-мер Світлана Горбунова-Рубан.

Джерело Восточный вариант

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.