Новини світу. 7 липня. Британія. Скотланд-Ярд завершив розслідування вбивства, скоєного 132 роки тому

Нарешті стару похоронять по-людськи

Восени минулого року в саду будинку відомого телеведучого Девіда Аттенборо був знайдений череп невідомої літньої жінки. Ця знахідка привела до розкриття злочину, скоєного майже 130 років тому. Коронер підтвердив, що це відрізана голова Джулії Томас, літньої вдови, яка була вбита своєю служницею в 1879 році.

Вдова найняла ірландку Кейт Уебстер 29 років, колишню злодійку, за рекомендацією просветеріанскої благодійної організації. Дуже швидко між господинею і служницею відносини зіпсувалися, і одного разу п’яна Кейт, роздратована докорами, зіштовхнула вдову зі сходів і задушила її. Потім вона розчленувала тіло, зварила його у великому казані і навіть нагодувала бульйоном місцевих бідних дітей.

Потім вона склала останки в дерев’яну скриню і кинула її в Темзу, де вона і була знайдена біля мосту в Барнс. Це вбивство тому і отримало назву в тодішніх бульварних газетах – таємниця Барнса.

Останки не могли впізнати, бо голови у скрині не було. Тим не менш, заарештована служниця зізналася у вбивстві і була за вироком суду повішена.

Череп знайшли в саду будинку сера Девіда Аттенборо на півдні Лондона в Річмонді під час будівельних робіт, всього в 100 метрах від того місця, де була вбита побожна вдова Томас. На цьому місці в кінці позаминулого століття розташовувався паб під назвою “Дірка в в стіні” (Hole in the Wall).

Відомо, що вбивця, розчленувала тіло, ховала його частини в різних місцях Річмонда, у тому числі і на великих городах. І тільки зараз з’явилася можливість остаточно упізнати тіло.

У жовтні 2010 року будівельні робітники, які здійснювали капітальний ремонт і перепланування будинку продюсера ВВС Девіда Аттенборо в Річмонді, виявили коробку з напівзотлілим черепом. Як з’ясувалося, будинок Аттенборо знаходиться поруч з особняком нещасної Джулії Томас.

Проведення радіовуглецевого аналізу, що дозволяє визначити “вік” біологічних останків, і зіставлення його результатів з матеріалами справи, дозволили слідчим Скотланд-Ярду встановити, що череп належить жінці, убитій 132 роки тому.

Джерело Топ ньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.