Новини світу. 12 липня. Республіканець Джефф Стоун збере у вівторок представників 13 консервативних округів Каліфорнії, щоб обговорити питання утворення нового 51 штату Америки, який буде називатися Південна Каліфорнія.

Лос-Анджелес
Республіканець хоче створити новий штат

Федеральна влада вже назвала це рішення республіканця дурним і надзвичайно смішним, повідомляє Washington Post.

Стоун вважає, що Каліфорнія занадто велика, щоб нею управляти. За його словами, нинішня економічна політика Обами привела до того, що казна штату практично спорожніла через необдумані витрати федерального уряду. На думку політика, Каліфорнія не перебувала в такому занепаді, як зараз, із часів Великої депресії.

Республіканець розуміє, що створення ще однієї держави на північноамериканському континенті – це непросте завдання, але воно не здається йому нездійсненним. “Ми вже надіслали запит про це до Вашингтона“, – заявив Стоун.

Навіть якщо представники 13 округів Каліфорнії вирішать утворити новий штат, відповідно до Конституції США, на території Америки неможливе формування нового територіального об’єднання, якщо на те немає згоди Конгресу і законодавчих зборів штату.

“Якщо ви хочете жити в республіканському штаті з дуже консервативними, майже ультра-правими законами, то у нас є таке місце – називається Арізона“, – заявив представник американського уряду.

У стоунівську версію Південної Каліфорнії не увійде округ Лос-Анджелес. Замість цього новий штат буде включати в себе прибережні округу Оріндж і Сан-Дієго, а також менш населені райони Фресно, Імперіал, Іньо, Керн, Мадера, Маріпоса, Моно, Ріверсайд, Сан-Бернардіно і Туларе. Загальне населення цих округів становить 13 мільйонів людей.

Прогноз від NewsMarket: восени Україну чекають нові реформи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.