Новини України. 21 липня. Працівники соціальних служб все частіше стикаються з шахраями, які обманом намагаються отримати гроші в держави.

гроші
Люди хочуть отримати хоч якісь копійки, щоб вижити

Так, львів’янин прикинувся мертвим і отримував 3,3 тис. грн на місяць. 42-річний рецидивіст, щоб дістатися до матеріальної допомоги, змусив дружину його “поховати”.

У жовтні минулого року пара знайшла оголошення про невпізнаний труп чоловіка, який знайшли в їхньому районі. Він був приблизно того ж віку, що і глава сімейства. Жінка “впізнала” труп в морзі.

Обманщиця без проблем оформила документи на “небіжчика” і отримала гроші на їх чотирьох неповнолітніх дітей у зв’язку зі смертю чоловіка.

Через пару місяців у них померла дитина, до них нагрянули працівники соцслужби і застукали “покійного” будинку, розповів львівський слідчий Сергій Микитюк.

Виявилося, афериста раніше двічі судили за шахрайство, незаконне зберігання зброї і збут наркотиків. Тепер йому загрожує в’язниця, а його дружину відправили до психіатричної лікарні.

У той же час соціальні служби зізнаються, що наші громадяни все частіше намагаються заробити на смерті.

“Так, був у нас випадок, коли киянка отримувала за дорученням пенсію за свою бабусю. Про смерть бабусі не знали майже рік, тому що її поховали в іншому місті, а у столичного рагса не було інформації про її смерть”, – розповіли в одному з районних соцзабезів Києва.

Деякі шахраї приписують собі “липовий” стаж роботи, щоб отримати підвищену пенсію. Таку махінацію розкрили в Донецькій області.

“Одне з вугільних підприємств приписало сімом людям стаж роботи у шахті. Хоча ті люди ніколи не працювали під землею. Аферисти отримували гроші з 2007 по 2010 рр.. Безпідставно було виплачено 340 тис. грн”, – розповів керівник прес-групи Управління СБУ в регіоні Олександр Балабанцев.

Як відзначає видання, жінки подають заяви в соцзабез на отримання матеріальної допомоги як одиноким матерям. Самі ж благополучно живуть у шлюбі. Дохід – 300 грн на місяць.

Джерело Сегодня

Про Україну від Newsmarket: В Україну знову повертаються дощі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.