Новини України. 1 липня. Реактори, які нині експлуатує Україна, відповідають усім вимогам безпеки.

Запорізька АЕС
Українські АЕС в нормі

На цьому наголосив президент національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» Юрій Недашковський в інтерв’ю одному з українських видань.

Він зазначив, що після аварії на АЕС «Фукусіма-1» у Японії на українських атомних електростанціях запровадили особливий режим, а також провели протиаварійні тренування та вжили довгострокових заходів із підвищення безпеки.

«Крім того, до середини жовтня ми маємо намір виконати разом із європейськими країнами так звані стрес-тести. Вони передбачають виконання поглибленого аналізу безпеки з урахуванням усіляких природних катаклізмів», – сказав Юрій Недашковський.

Голова «Енергоатому» також висловив упевненість у тому, що в найближчі 30 років в Україні немає можливості відмовитися від ядерної енергетики.

«В Україні на 15 атомних енергоблоках виробляється близько 50% всієї електроенергії країни. А за найоптимістичніших прогнозів альтернативні джерела енергії навряд чи матимуть більше ніж 5-7% у загальному енергобалансі України», – наголосив Юрій Недашковський.

Джерело Радіо Свобода

Про Україну від Newsmarket: СБУшники перекрили канад поставки наркотиків в Україну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.