Новини України. 18 липня. Сьогодні о 05 год. 31 хв. з космодрому “Байконур” успішно стартувала українська ракета-носій “Зеніт-3SLБФ” з російським супутником “Спектр-Р”.

Байконур
Українська ракета успішно стартувала з "Байконура"

Запуск ракети відбувся в рамках програми “Наземний старт”. Всі системи ракети відпрацювали штатно, повідомляє прес-служба Державного космічного агентства.

Триступенева ракета “Зеніт-3SLБФ” є модернізованою версією ракети “Зеніт-3SL”, яка використовується для запусків у міжнародному проекті “Морський старт”. Перший і другий ступені ракети розроблені в КБ “Південне” і виготовлені ВО “Південмаш” (Україна), космічна головна частина (розгінний блок “Фрегат-СБ”, головний обтічник і перехідний відсік) розроблена і виготовлена НВО ім. С.О. Лавочкіна (Росія), йдеться в повідомленні.

“Спектр-Р” – астрофізична обсерваторія міжнародного проекту “Радіоастрон”, призначена для проведення фундаментальних астрофізичних досліджень в радіодіапазоні електромагнітного спектру. Запуск “Спектра-Р” дозволить разом із земними радіотелескопами утворити радіоінтерферометр із надвеликою базою, відзначають в Агентстві.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.