Новини України. 19 липня. В Україні власник міні-зоопарку Олександр Пилишенко зважився на експеримент зі своїми хижими тваринами.

Чоловік буде жити з левами

У дворі будинку Пилишенка живе ціла сім’я африканських диких кішок. Під час експерименту з довгострокового спільного проживання людини з левами сусідами Олександра на 35 днів стане пара африканських левів – Катя і Самсон.

“Новосілля” призначені на початок серпня.

“Я вирішив прожити 35 днів в одній клітці з левами, щоб показати людям, що легко досягти порозуміння між такими двома видами, як людина і лев. Тому суспільству вже давно пора задуматися про світ. Хочу, щоб люди перестали битися один з одним і ділити владу”, – говорить Пилишенко.

В даний час повним ходом йде підготовка до експерименту – у дворі будинку будують спеціальний вольєр, де передбачені туалет і душ. Це єдиний привілей, який чекає Олександра. Решта “тягот” життя він розділить зі своїми хижими сусідами. Приміром, чоловік планує спати на дерев’яному настилі на підлозі. Навіть їжу він буде приймати через грати, як це роблять Самсон і Катя.

Щоб експеримент був проведений саме в тому вигляді, в якому задуманий, передбачений суворий контроль за його ходом. У вольєрі встановлено 4 веб-камери, а за подіями у вольєрі можна буде спостерігати в інтернеті.

Джерело Animal.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.