Новини політики 25 липня. Глава зовнішньополітичного відомства України Костянтин Грищенко в інтерв’ю європейському виданню «New Europe» заявив, що Україна зробить Євросоюз сильнішим.

Костянтин Грищенко
Костянтин Грищенко

На думку міністра, Європейський Союз не повинен вважати, що необхідність зосередити увагу і ресурси на наданні допомоги Греції, Португалії та Іспанії означає неможливість одночасно активніше залучати Україну до європейських справ.

Навпаки, наполягає Грищенко, інтеграція України, з її ресурсами і можливостями, у Євросоюз може допомогти оперативніше і системно вирішувати ті проблеми, з якими стикається ЄС та його країни-члени.

Міністр також зазначив, що зараз Україну до ЄС наближають «безпрецедентні реформи», здійснювані з ініціативи та безпосередньо під контролем президента Віктора Януковича.

Раніше Янукович публічно наказав своїм підлеглим навіть не допускати дискусії про можливість приєднання України до союзної держави Росії і Білорусії, підкресливши, що зовнішньополітичний курс Києва давно визначено – це інтеграція в ЄС.

Джерело Новый регион 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.