Новини культури. 29 липня. За підсумками другого конкурсного дня десятого ювілейного Міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики «Нова хвиля-2011» в Юрмалі лідирують виконавці з США, Україна та Росії.

Українка наразі на другому місці

На другий день музичних змагань лідирують Джейден Фелдер із США, Маша Собко з Україною і російська група NAOMI

Нагадаємо, минулого року Україна була на крок від перемоги в конкурсі – українка Тетяна Ширко зайняла друге місце – їй не вистачило буквально одного голосу до першого місця.

Стартувавши три дні тому музичний конкурс «Нова хвиля-2011» прийшов на зміну відомому фестивалю «Юрмала». Цього року в конкурсі беруть участь 16 виконавців з 14 країн світу. Конкурс триватиме до 31 липня.

Фестиваль традиційно проводиться на сцені юрмальської концертної зали «Дзінтарі». Учасники конкурсу змагаються у трьох категоріях – «хіт країни», «світовий хіт» і оригінальна пісня.

Загальний призовий фонд цього року складає 100 тис. євро, з яких 50 тис. покладаються за перше місце, 30 тис. – за друге і 20 ти. – за третє місце. Крім того, будуть вручені приз глядацьких симпатій і приз від Юрмальської міської думи. Конкурс традиційно проходить під патронажем композиторів Ігоря Крутого і Раймонда Паулса.

Джерело Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.