Новини України. 19 липня. Кланово-олігархічна верхівка перетворила Україну в концтабір, який контролюється силовими структурами.

тюрма
В Україні занадто багато засуджених

Україна має всі шанси стати чемпіоном в Європі за кількістю ув’язнених у в’язницях. Таку думку висловив глава Української Національної Консервативної партії, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

За словами пана Соскіна, сьогодні в Україні, за різними даними, число засуджених досягає 200 тисяч чоловік. Лідирує Україна і за кількістю службовців у карально-поліцейських органах – у нашій країні на даний момент налічується 300 тисяч міліціонерів.

«Кількість податківців в Україні сягає 60 тисяч осіб. А якщо до цього числа додати ще і службовців у прокуратурі, судах та СБУ, то Україна точно буде попереду всієї Європи. Отже, кланово-олігархічна верхівка перетворила Україну в концтабір, який контролюється силовими структурами», – вважає він.

Відзначається також, що в дослідженні про кількість ув’язнених в 217 країнах світу Україна опинилася на десятому місці. Про це свідчать дані Лондонського королівського коледжу.

Лідером ось уже багато років залишаються Сполучені Штати, випереджаючи навіть густо населений Китай. На третьому місці – Росія, 4 – Бразилія, 5 – Індія, 6 – Мексика, 7 – Таїланд, 8 – Іран, 9 – ПАР і замикає десятку Україна. Згідно з цими даними, в Україні 334 ув’язнених на 100 тис. населення. При цьому норма для розвинених країн коливається в межах 70-80 чоловік на 100 тис. населення, у світі – 141 чоловік.

Джерело НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.