Новини України. 25 липня. Сидячи в СІЗО, Луценко згадує радянські анекдоти.

Юрій Луценко в суді
Луценко згадує радянські анекдоти

Таке порівняння навів екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко у своєму листі з СІЗО № 8, яке він назвав “500 днів Януковича: напівбожевільня, напівконцтабір”.

“Рік тому Тимошенко влучно охарактеризувала Януковича як типового Брежнєва без кошлатих брів. У ці дні, коли минуло 500 днів нової-старої влади, це порівняння стовідсотково точне”, – пише Луценко.

У зв’язку з цим порівнянням Луценко згадав радянський анекдот 80-х рр. У ньому розповідається, як на всіх парах летить радянський локомотив. Дрова закінчилися. І спочатку машиніст заходить до Леніна – той організував суботник зі збирання деревини. Потім до Сталіна – той дав команду кинути в топку половину пасажирів.

“Дарагой Леонід Ілліч подумав і дав команду зупинитися, обвішати весь поїзд кумачевими плакатами з бадьорими закликами, екіпажу голосно вимовляти “тук-тук, тук-тук”, а пасажирам розгойдувати вагони з боку в бік, імітуючи жвавий рух до обітованого комунізму”, – розповів Луценко анекдот.

Він вважає, що 500 днів Президента України Віктора Януковича “дуже нагадують цю картину самозакоханого вождя і брехні в країні жебраків”.

“Повну відсутність системних реформ підмінено прославлянням їхніх небачених успіхів. Але слід виключити контрольований владою “зомбоящик”, подивитися навколо, включити сарказм – і ви побачите дивну картинку”, – пише Луценко про свої спостереження з СІЗО.

На думку Луценка, Україна все ще в глухому куті радянської цивілізації.

“Всі розмови про реформи, плану яких ніхто й ніколи не бачив, – лише ширма реальних результатів діяльності “реальних пацанів. Жорстко, але чесно ці результати зводяться до того, що за 500 днів Янукович і його олігархи в екстазі мародерства розграбували і знекровили і так не процвітаючу країну”, – вважає Юрій Луценко.

Екс-міністр оборони навіть підібрав епітафію до “500 днів брехні про реформу” – слова активіста Харківської правозахисної групи Інни Сухорокової:

“Я втратила відчуття країни. Мені здається, що я перебуваю у великій божевільні. Та ще й персонал в цій божевільні небезпечний для життя людей. Напівбожевільня, напівконцтабір”.

Джерело tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.