Новини технологій. 11 липнгя. Туреччина. У Стамбулі пройде чемпіонат з футболу серед роботів в цьому році – RoboCup 2011.

Робот-футболіст

На чемпіонаті будуть присутні команди з усього світу, які виставлять свої творіння, що складаються з болтів і байтів, проти інших команд роботів. «Тренерам» не тільки доведеться сконцентруватися на основних проблемах ігор, таких як видовищність цього виду спорту, але також попрацювати над створенням командного духу роботів.

Кожна команда в цій лізі використовує людиноподібних роботів Nao, створених французькою фірмою Aldebaran Robotics. Самі роботи стандартні, але встановлене на них програмне забезпечення, що керує їх сенсорами, приводами і кінцівками, спеціально розробляється для того, щоб розкрити всі можливості «футболістів».

У минулому році близько 500 команд з 40 країн, включаючи Іран, Тайвань і Чилі, взяли участь у різних видах змагань на чемпіонаті RoboCup.

Нагадаємо, завданням RoboCup, створеного 14 років тому, було створення до 2050 р. команди людиноподібних роботів, яка змогла б отримати перемогу над командою кращих футболістів світу. Чемпіонат також має сприяти інноваціям у робототехніці, щоб творці роботів могли усунути безліч проблем, що виникають при грі у футбол.

Джерело Вкурсе

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.