Новини світу. 27 липня. У США з’явиться реаліті-шоу про життя російських емігрантів на Брайтон-Біч. Про це повідомляє The Daily Mail.

Брайтон-Бич

Героями серіалу під назвою Russian Dolls (“Матрьошки”) стануть вісім представників російської дісапори Нью-Йорка. Як повідомляється в анотації на сайті проекту, серіал розповість про “життя, що проходить у швидкому темпі… неординарних чоловіках і жінках, що живуть на повну, пристрасно люблячих і старанно працюючих”.

Реаліті-шоу розповість не тільки про наймолодших представників російської діаспори, але й життя старшого покоління. Одним з персонажів, як повідомляється, стане 34-річна Марина, котра разом з чоловіком володіє реально існуючим на Брайтон-Біч нічним клубом “Распутін”. У серіалі також з’явиться її 56-річна мачуха Єва.

Вважається, що Russian Dolls стане копією реаліті-шоу “Пляж” (Jersey Shore), що розповідає про будні італійців, проживаючих в Нью-Джерсі. Поки до показу заплановано 12 серій реаліті-шоу. Прем’єра Russian Dolls відбудеться на каналі Lifetime TV 11 серпня.

Джерело lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.