Новини України. 18 липня. США набув поширення новий вид наркотиків, який називають «сіллю для ванн». За словами лікарів, застосування цих наркотиків має вкрай небезпечні й тривалі наслідки.

сіль для ванни
У солі для ванн ховаються наркотики

«Якщо скласти гірші наслідки застосування амфетаміну, кокаїну, PCP і LSD, то вийде те, що ми бачимо іноді після застосування цього наркотика», – сказав директор токсикологічного центру Луїзіани Марк Райан.

Наркотики мають вигляд порошку або маленьких кристалів і зовні не відрізняються від солі для ванн. Їх вдихають, курять і вводять внутрішньовенно.

За півроку токсикологічні центри США зареєстрували майже 3,5 тис. випадків використання «солі для ванн». На людей, що знаходяться під дією наркотику, не діють навіть сильні дози заспокійливих засобів. Так, перебуваючи під дією даного наркотику, чоловік з Індіани кинувся на шосе.

Щонайменше 28 штатів США заборонили «солі для ванн». Однак в інших штатах наркотики, як і раніше є у вільному продажу в косметичних магазинах. Повідомляється, що раніше «солі для ванн» з’явилися у Великобританії, де вони були заборонені в квітні 2010 року.

Експерти вважають, що наркотики могли потрапити в Америку з Китаю та Індії. «Солі для ванн» містять хімікати і за складом близькі до штучної марихуани. На упаковки поміщається маркування «не для внутрішнього вжитку», що допомагає обійти закон.

Джерело Газета.Ру

Цікавинка від NewsMarket: переможець лотереї хоче купити Мессі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.