Новини світу. 25 липня. У США на 96-му році життя помер Елліот Хендлер, один із засновників компанії Mattel – виробника найпопулярнішої в світі ляльки Барбі.

Еліот Хендлер - винахідний ляльки Барбі

Хендлер помер від серцевого нападу в своєму будинку в Каліфорнії.

“Ми дуже засмутилися у зв’язку зі звісткою про смерть Еліота Хендлер, засновника Mattel, який створив одну з найулюбленіших іграшок в світі”, – наголошується в повідомленні компанії.

“Він не тільки надихнув співробітників Mattel, а й зробив щасливими цілі покоління дітей у всьому світі. 30000 співробітників з гордістю продовжують його справу”, – йдеться в офіційній заяві компанії.

Виробляти іграшки Елліот Хендлер разом зі своєю дружиною Рут почав в 1945 році в своєму невеличкому гаражі в Лос-Анджелесі. Згодом до до Елліот і Рут Хендлер приєднався їхній друг Герольд Метсон на прізвисько Метт.

Компанія, яка принесла своїм творцям світову популярність, була названа на честь компаньйонів: шляхом складання Метт і перших букв імені Еліота Хендлер.

Лялька, яка принесла подружжю Хендлер світову популярність і мільйони доларів, була названа на честь їхньої дочки Барбари.

Ідея створення Барбі народилася у Рут Хендлер, яка створила ляльку з модельною зовнішністю, несхожу на інших. Сам Елліот Хендлер спершу скептично поставився до ідеї дружини, проте змінив свою думку, після того як іграшка завоювала світовий ринок.

У 1975 році Рут і Елліот Хендлер покинули створену ними компанію, на таке рішення вплинуло нове керівництво Mettel. У 2002 році з життя пішла Рут Хендлер.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.