Новини світу. 26 липня. На території Лівії, якою керує Муаммар Каддафі, виник дефіцит продуктів, палива, медикаментів і грошових коштів, повідомляється в доповіді ООН.

Муаммар Каддафі
У Лівії почався дефіцит продуктів

За словами співробітників місії ООН, які пропрацювали тиждень в Лівії, ціни на їжу і медикаменти стрімко ростуть, в деяких місцях населення вже потребує термінової гуманітарної допомоги.

Проте варто нагадати, що з початком військової операції проти режиму Каддафі ООН прийняла ряд санкцій, що обмежили ввезення в підконтрольну полковнику частину Лівії палива і товарів.

Крім того, в результаті громадянської війни система поставок і розподілу продовольства в країні прийшла в занепад, багато ключових портів виведені з ладу, хоча саме через них до Лівії надходили продукти харчування з-за кордону, при чому на імпорт припадало до 90% продовольства.

У багатьох лівійських містах порушені системи водопостачання і подачі електрики, виведений з ладу транспорт. У населення та приватних компаній немає доступу до готівкових коштів, оскільки банківські операції заблоковані.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.