Новини світу. 20 липня. Департамент транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури міста Москви впроваджує інтернет в громадському транспорті.

Wi-Fi
У московських автобусах впроваджують безкоштовний Wi-Fi

У рамках програми Уряду Москви із впровадження у наземному міському пасажирському транспорті бездротового доступу до Інтернету оператор МТС запускає проект з забезпечення автобусів Москви безкоштовним Wi-Fi.

На першому етапі безкоштовний Інтернет від МТС встановлений в автобусах Москви, що курсують за маршрутами №400 і 400К з Зеленограда до станцій метро “Річковий вокзал» і «Мітіно» відповідно. За результатами тестування сервісу буде прийнято рішення про оснащення всього громадського транспорту Москви Wi-Fi роутерами.

На сайті Департаменту транспорту уточнюється, що поки бездротовим інтернетом можна скористатися на одному міському маршруті – 400К.

До 22 липня 2011 бездротовим зв’язком планується оснастити ще п’ять машин, що працюють на маршруті і сім автобусів.

Доступ до Інтернету для пасажирів надається безкоштовно. В автобусах встановлені 3G роутери, які забезпечують швидкість мобільного Інтернету до 7,2 Мбіт/секунду. Для того щоб скористатися безкоштовними послугами, пасажирам достатньо мати мобільний пристрій з підтримкою Wi-Fi.

Експеримент планується проводити протягом півроку. Щомісяця оператори стільникового зв’язку будуть подавати звіти за кількістю користувачів бездротовим інтернетом. Якщо ця послуга буде популярною у пасажирів, то Wi-Fi впровадять у всіх транспортах.

Джерело ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.