Новини технологій. 12 липня. Керівник корпорації Microsoft Стів Балмер визнав, що мобільна платформа Windows Phone 7 не є настільки популярною, як хотілось би.

Windows Phone 7
Бламер визнав, що Windows Phone 7 неуспішна

Виступаючи на конференції Microsoft Worldwide Partner Conference у Лос-Анджелесі, Балмер заявив, що компанія не досягнула запланованого успіху Windows Phone 7. «Ми розширились з дуже маленького до дуже маленького», – сказав він, маючи на увазі частку мобільної ОС Microsoft на ринку.

За даними Nielsen, вона на даний момент становить близько 1% (Apple iOS – 27%, Google Android – 38%). Як ми повідомлялось, патентні платежі від компаній-виробників смартфонів на Android приносять Microsoft більше грошей, ніж її власна мобільна ОС.

Тим не менш, корпорація продовжує пожинати успіх двох її найпопулярніших продуктів – Microsoft Office i Windows 7. Розповідаючи про успіх останньої, Балмер дорікнув Apple, хоч і не назвав компанію прямо: «Microsoft продала понад 350 млн ліцензій Windows 7, в той час як інша компанія святкує 20 млн копій її ОС. 350 млн – це набагато більше, ніж 20», – сказав він.

Джерело Watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.